preskoči na sadržaj

Osnovna škola kneza Trpimira

Login
Tražilica
 

 

 

SUGLASNOST ZA PREUZIMANJE TABLETA

 

 

BESPLATNE INSTRUKCIJE

 

SafetyNet

Pokaži svoje znanje i zavladaj kvizom SafetyNet klikom na logo kviza. 

Projekt Pet za net

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

RED BUTTON

Korisni linkovi
Stručni skupovi

 

 

e-mail

 

  

 

 

Anketa
Koliko često koristiš facebook?






ŠKOLSKO ZVONO

      

 

NATJECANJA

Slika Djece - GIFMANIA

 

KORISNI LINKOVI

 

Ravnatelj: Zoran Blažević

 

Stručni suradnici:

            Pedagoginja: Zrinka Zec (zamjena Lucija Ivić)

            Logopedinja: Petra Lovrin Pavlov (zamjena Tina Ljubenkov, ER)

            Knjižničarka: Marina Nikolić

 

Tajnica: Ankica Radman

Računovotkinja: Marija Smoljić

 

Razredna nastava:

Božena Alebić (zamjena Antonija Topić)

Irma Badrov

Kristina Bareta

Anka Batina

Ivona Bonacin

Ana Carev

Zlata Carev

Ružica Čondić Begov

Marija Džaja (zamjena Stanka Renić)

Nada Jakus

Davorka Jelavić

Jadranka Kovačević

Jelena Milardović

Marija Penović

Ana Perić

Anka Rajčić

Ines Tadin

Mirjana Tadin

Nađa Vuličević

Zorica Zelalija

 

Predmetna nastava:

Hrvatski jezik:

Zlata Dubravčić

Jelena Klarić

Ivana Rabadan-Zekić

Marijana Šimić

Marina Treursić

Engleski, talijanski, njemački jezik:

Vinkica Britvić

Katarina Britvić Baran

Ankica Grgić

Ivona Jerković

Diana Kačić Duplančić

Tina Parać

Katarina Plenković

Mirjana Šiškov

Geografija:

Snježana Edita Bulat

Ružica Ivanković Ciotti

Povijest:

Silva Maravić

Ivana Tarabarić Mitrović

Priroda, biologija, kemija:

Stanka Lisica

Mirela Morović

Marino Radunić

Matematika:

Daniela Borojević

Mirela Novak

Maja Roguljić (zamjena Maja Tadin)

Katarina Rokov

Fani Rožić (zamjena Filip Botić)

Fizika:

Željka Kasalo

Informatika:

Daniela Borojević

Ana Čarija

Gordana Jerkunica

Ana Marović

Tehnička kultura:

Ana Marović

Zoran Vukić

Likovna kultura:

Zoran Perdić-Lukačević

Glazbena kultura:

Dario Cuculić

Mirjana Radan

Tjelesna i zdravstvena kuktura:

Kajo Tukić

Lili Visković

Vjeronauk:

Lucija Crljen

č.s. Marinela Delonga

Zdenka Krokar

Ivana Žuvela (zamjena Marija Bedalov)

 

Spremačice:

Ivana Barun

Rajka Britvić

Vesna Jerčić

Seka Perković

Jadranka Sunara

Nives Turković

 

Domari:

Marko Juretić

Ivica Vudrag




preskoči na navigaciju