Obavijest za roditelje budućih prvaša!
Autor: Marina Nikolić, 23. 7. 2020.

Dragi roditelji,

obzirom na pozive koje svakodnevno upućujete školi stavljamo obavijest vezanu za nabavu radnih bilježnica za novu nastavnu godinu:

U popisu radnih materijala koji će se koristiti sljedeće nastavne godine, a koji je objavljen na stranicama škole, nalaze se i radne bilježnice za prvaše.

Ne rade svi prvi razredi po istim udžbenicima pa se tako i radne bilježnice razlikuju od razreda do razreda. To Vam može biti zbunjujuće.

Međutim, obzirom da do kraja kolovoza ne možemo imati popise učenika po razredima (ove godine je sve kasnije radi Covida-19)  ne morate tijekom ljeta kupovati radne bilježnice, već ćemo to, zbog ovakve situacije, naručiti u prvom tjednu nastave izravno od nakladnika pa će nam kao školi stići ranije nego da Vi naručujete internetom. Stoga bezbrižno uživajte u ljetu s Vašim budućim prvašićima, a radne ćemo u Vaše ime naručiti mi kada krene nastava.