TESTIRANJE ZA UPIS U PRVI RAZRED šk.god. 2020./2021.
Autor: Gordana Jerkunica, 25. 5. 2020.

Dragi roditelji,

obavještavamo vas da je sukladno mišljenju Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, zbog aktualno povoljne epidemiološke situacije, moguće nastaviti aktivnosti vezano uz utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta i u školskim ustanovama, s tim da su se škole dužne pridržavati odgovarajućih mjera iz Uputa HZJZ-a za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 za ustanove ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja te osnovnoškolske ustanove u kojima je osigurana mogućnost zbrinjavanja djece rane i predškolske dobi te učenika koji pohađaju razrednu nastavu, s naglaskom na sljedeće mjere:

• održavati fizičku udaljenost (najmanje 1,5 m)
  • pojačati higijenu ruku (dezinfekcija ruku kod ulaska i izlaska u ustanovu) te, ako je moguće, koristiti vlastitu olovku kod pisanja testa,
  • odgoditi dolazak (djece i roditelja) s povišenom tjelesnom temperaturom i/ili respiratornim smetnjama te osoba sa sumnjom na zarazu COVID-19,
  • redovito prozračivati prostorije.

Testiranja u našoj školi će krenuti od ponedjeljka 1.6.2020. u jutarnjim satima (grupe u 9 i 11 sati), do kraja lipnja, budući da imamo mnogo predškolaca. Stoga Vas i ovim putem molimo za strpljenje.

Sukladno gore navedenom, o terminu testiranja Vašeg djeteta biti ćete obaviješteni najkasnije do srijede (27.5.) poslijepodne putem kontakta koji ste dostavili prilikom on-line prijave ili pri dolasku u školu.

Ukoliko termin ne bude odgovarao-postoji mogućnost zamjene.

Srdačan pozdrav!

Stručno-razvojna služba