MAŠKARE U NAŠOJ ŠKOLI I OKOLO NJE
Autor: Gordana Jerkunica, 8. 3. 2019.

Kako nam je lipo bilo! Svake godine željno iščekujemo pokladni utorak u školi. Razmišljamo, osmišljavamo, pjevamo, stvaramo maske. Želimo biti originalni. Ove godine smo imali maškaricu koja se maškarala u svoju učiteljicu  ( bio je pravi hit ).

Sve je počelo maškaravanjem učiteljica u zbornici. Nakon toga su u povorci povele svoje maškarane učenike po učionicama i uredima škole. Prvašići su imali svoj maskenbal u dvorani za tjelesni. Krenuli smo u pravu pokladnu povorku po selu. Izmamili smo ljude na balkone i ulice. Obojali smo i razveselili naše mjesto. Povratak u školu bio je također lijep. Čekao nas je izbor najbolje maske. Taj dio je bio doista težak, jer su se svi silno potrudili i uspjeli u tome. Na kraju je četvero učenika u 2. e dijelilo prvo mjesto. Sve ih možete na fotografijama u nastavku..

Jedva čekamo sljedeće maškare. Lijep pozdrav do tada!

učiteljica, Jadranka Kovačević

MAŠKARE U NAŠOJ ŠKOLI I OKOLO NJE